Beni Öldürün, Lütfen.

Ben iyi değilim, ben gerçekten iyi değilim.

Ey halkım devletimizin geçirmekte olduğu bu dönemde insanlarımız ellerinde ki son sevgileri fahiş fiyatlarla satmaya başlamışlardır. Yavaş yavaş bitmekte olan gençlerimiz için zenginlerimiz bir yerine iki adet sevgi alıp fazla olanı gençlere dağıtılması için vakıflara bağışlasınlar.

Bir diğer husus ise Türk polisimiz ve bekçilerimiz içindir. Bu dönemlerde sevgi hırsızlığı artmaya başlamıştır. Genç erkek veya kadınlarımızı kandırarak sevgilerini çalan bir başka erkek ve kadınlar, çaldıkları sevgileri satarak Bodrum’da tatil yapmaktadırlar. Bu çağrıma kulak verin Türk halkı gören duyan herkes bu insanları ihbar etsinler polislerimiz de en ağır yaptırımlar uygulasınlar. Kodeslerde sevgisiz bıraksınlar

Amir, bana bu acının geçeceğini söylediler. Ellerime ilaçlar verdiler, kapalı duvarlar arkasında konuşturdular. Kanayan yarama parmak bastılar. İşkencelerin envai çeşidini yaptılar ama ben iyileşemiyorum Amir. Güvenemiyorum, ya terk edilirsem, çay içtiğim sandalyemde ya terk edilirsem… Yine , yeniden… Ben bu yolu yürümekten usandım Amir. Bu yolda sürekli düşüyorum. Millet karıya kıza adama yazar ben cinsiyetsiz olan sana yazıyorum Amir. Metaforumu bir tek sen anlarsın zaten.

Allah’ın bana verebileceği en büyük hediye unutmak. Ben unutamıyorum. Unutsam, unutabilsem öyle huzurlu olacağım ki… Amir kulaklarıma varacak ağzım! Gece yattığımda hatırladığım terk edilişler, anılar, kanayan yaralat, atılan falakalar… Benim lanetim unutamamak. Kin doluyum kendime. Bu nasıl acı Amir kocaman bir tırın tekerliğine sıkışmış taş gibiyim. Açıklamayacağım basınçtan beynin patlıyormuş…

Ben ölmek istemiyorum artık. Bu hayatta istediğim hiçbir şey olmadı zaten onun da olacağını sanmıyorum.

Sevilmekte istemiyorum, zaten seven herkes terk etmek için seviyor.

Herhangi bir yapıda bırakmıyorum. İnsanın amel defterine öldüğünde de etki eden şeyler varmış bunlardan birisi okul cami vs yaptırmakmış. Ben giderken sevgisizlik, mutsuzluk, huzursuzluk , önemsenmemek, terk edilmek vb. eylemleri ve duyguları bırakıyorum. Cehennemde ateşime körük olsun. Çektiğim acıyı duyan 4 gün eve kapanıp ağlasın.

Beni kendimden koruyun, kimseden korkmuyorum… Ama kendimden, ama kendimden, ama kendimden. Söylemeye bile korkuyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s