Psikolog x ….

Sevgili okuyucu, yaşamak bir eylem ve bu eylemlerin oluşturduğu zaman dilimi eylemlerin sonucu ise benim hayatım kurtarılmaya değer değildir.

Bu önemli notu dikkatle okuyun eğer bir gün can çekişerek bağırıyor olursam ellerimden sakın tutmayın.

Buraya bir hikaye bırakacağım. İnandığınız tanrının nasıl yüzüstü bıraktığını ve dillerden düşüremediğiniz o insanlığın çok öncelerde bittiğini anlatacağım.

Depresyonum erken başladı, vücudumu erken sardı. Daha tanıyı koyana kadar adlarını sıkça aldığım psikolog x ve psikolog y hastalığım ileri safhaya ilerlemişti. Ölü kadınlar ölü bedenler görmenin yanı sıra sürekli uyku halim aktifti. Üniversiteyi kazandım kazanınca şehrim değişti.

Sizin götünde kuyruk olduğunuz o insanlık ilk kez orada çok büyük sıçtı ağzıma yerden beyinler toplattı. Ar namus dinlemeden ırzımıza geçildi. Diasosiyasyon tanısı kondu ve dissosiyasyonum her geçen gün arttı.

Zaten yardım alamıyorum. İlaçlar doktor tedavileri eve dönüyorum aynı şeyler. İnsanların ağzından sıkça duyar oldum. ” Bizi bu hale sen getirdin. Biz çaresiziz, hastaneye yatmalısın”

Siz çaresizseniz ben de ölüyorum orospu çocukları, ölüyordum.

Okulu bıraktım. Yeniden sınava hazırlanmaya başlarken, bindiğim otobüslerde, oturduğum kafelerde hatta derste bile resimler çiziyordum sonra yakıyordum. Yeni arkadaşlıklar edindim. İlerleme kat ediyordum. Sonra kendimi kaybettim büyük bir cinayet işledim. Öldürdüğüm kişiyi suçlu buldular ana karakterim hem öldü hem de 20 yıl hapis cezası aldı.

Bakırköy’le tanıştım. Testler yaptırdım. 25 yaşındayım. Birkaç tane dikişim ve her gün yaralı çıktığım savaşlarım var. Kazanamıyorum ama mücadele ediyorum.

Ne anlattığımı inanın ben de bilmiyorum. Seksi seviyorum, sigara içiyorum. Halat varsa bağlayarak becerebilirim dünyayı. Bir de az kaldı. Salacağım karanlığı. Yok edeceğim kalan tüm ışıklarınızı .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s