Kin mi? Top oynayalım

08.06. Suratıma kapanmış bütün kapılar. Çilingir çağırsam ağıt yakar.

En iyisi sizsiniz zaten. Filmlerde, dizilerde gördüğünüz aşkları yaşarsınız, hayat toz pembedir. Doğru, doğru, yürüyen kadınlara ve erkeklere asla bakmazsınız. En çok siz seversiniz. Kimseyide yarı yolda bırakmamışsınızdr zaten. Siz taşımışsınızdır ilişkiyi buraya kadar, siz arkasında durmuşsunuzdur hep. Hep karşı taraf suçludur. Siz Heidi’nin keçisisiniz zaten. Hep habersiz…

Para mı? Hiç sevmezsiniz, kolay yoldan vurgun yapma peşine düşmemişsinizdir. Biliriz çok mütevazi bir hayatınız ve kişiliğiniz vardır. Sadece kağıt parçası dersiniz.

İçer içer sarhoş olmazsınız. Canınız acıyordur. Dünyanın en büyük acısı sizinkidir. Oooo, o acıyla koca bir mahalleyi yok edebiliriz zaten. Sizinkinin yanında bizimkisi ne ki, iğne batmasından başka bir şey değil.

Zaten insanlar kötü hep, sevmezsiniz insanları biliriz. İyilik yaparsınız hep, sevmez ama koşarsınız peşinden insanların. Selfie gülersiniz, aynaya küsersiniz, biliriz.

Pohpohlanmanız bittiyse… Kendi cehenneminizde yanacaksınız. Kemikleriniz eriyecek asfaltla birleşecek. Çürüyecek etleriniz.

Söz veriyorum. Buna kalan son inancım ve biraz daha kanamaya hali olan yaramla imzamı başıyorum. Siz yok olurken, tek damla göz yaşı dökmeyeceğim. Yıllarca kaçtığım tanrının önünde secde edeceğim. Dünya’yı temizlediği için teşekkür edeceğim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s